Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie

Aktualności

Tagi

Zobacz SPOT

Najczęściej czytane

 1. Ogólnopolski sukces Kierownika Dzielnicowych z Wieruszowa !!!

  W dniach od 23 do 25 października 2019 roku odbył się ogólnopolski finał konkursu " Dzielnicowy roku". W ramach konkursu wyłoniono między innymi najlepszego kierownika dzielnicowych w Polsce. Kierownik Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie – asp. szt. Waldemar Leszczyński w ogólnej klasyfikacji zajął II miejsce w Polsce. Również asp. szt. Waldemar Leszczyński zajął I miejsce w konkurencji analiza dokumentacji. Dla Komendy Powiatowej w Wieruszowie, to wielkie osiągnięcie na poziomie ogólnopolskim.

 2. Wypadek drogowy z udziałem rowerzystki w Wieruszowie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Wieruszowie z udziałem rowerzystki. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

 3. „Bezpieczny pierwszak” w gminie Wieruszów

  Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie wspólnie z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wieruszowie przeprowadziły działania profilaktyczne skierowane dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych w Wieruszowie oraz w gminie Wieruszów. W ramach kampanii przeprowadzone zostały prelekcje na temat bezpieczeństwa na drodze oraz w gospodarstwie domowym i rolnym.

 4. Groźna kolizja drogowa na S 8 w Nowym Ochędzynie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśnili okoliczności kolizji drogowej do której doszło na S 8 w Nowym Ochędzynie. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

 5. Zmiany w przepisach dotyczących kontroli drogowej. Przepisy obowiązujące od 7 listopada 2019 roku

  W rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego zachowano większość obecnie obowiązujących regulacji dotyczących kontroli drogowej. Głównym celem zmian jest doprecyzowanie dotychczasowych procedur działania np. policji.

Galerie zdjęć