Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Tagi

Najczęściej czytane

 1. Nie zatrzymał się do kontroli, bo był pijany...

  Wieruszowscy policjanci namierzyli 45-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy i posiadał dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami. Za takie przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 2. Śmiertelny wypadek w Walichnowach

  apelujemy o noszenie elementów odblaskowych

 3. Rekrutacja do służby w policji na rok 2021

  Rekrutacja do służby w Policji na 2021 rok w województwie łódzkim została uruchomiona. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami jakie wymogi należy spełnić, aby zostać funkcjonariuszem Policji. Informacje na temat tego co oferujemy i czym możecie zajmować się będąc policjantem można uzyskać odwiedzając naszego doborowego Fanpage na Facebooku lub na Instagramie: @ Zostań Łódzkim Policjantem.

 4. Poranna kolizja drogowa w Wieruszowie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśnili okoliczności kolizji drogowej, do której doszło w piątkowy poranek na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej i Prusa w Wieruszowie. Przyczyną tego zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

 5. Wypadek drogowy na S 8 w Teklinowie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze S 8 w powiecie wieruszowskim. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Galerie zdjęć

odnalezienie zaginionego obywatelskie ujęcie wypadek śmiertelny kontrabanda odnalezienie zaginionej kradzież pojazdu tytoń nietrzeźwy kierujący papierosy kradzież z włamaniem pobicie uszkodzenie mienia narkotyki wypadek drogowy podpalenie zabójstwo kradzież niezatrzymanie się do kontroli marihuana amfetamina