Zatrzymani włamywacze - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani włamywacze

Wieruszowscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież z włamaniem do jednego z lokali gastronomicznych w gminie Wieruszów. Mężczyźni wspólnie skradli mienie o wartości ponad 900 złotych. Usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

6 września 2017 roku wieruszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 48 lat podejrzanych o kradzież z włamaniem. Do przestępstwa doszło w nocy z 05/06 września 2017roku. W jednym z lokali gastronomicznych w gminie Wieruszów sprawcy, po wybiciu szyby w drzwiach skradli papierosy i alkohol o łącznej wartości ponad 900 złotych. Kryminalni dzięki doskonałemu rozpoznaniu, podczas przeszukań mieszkań, odzyskali również część skradzionego mienia.

Zatrzymane osoby usłyszały już zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem do których się przyznali. Za taki czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzani to mieszkańcy powiatu wieruszowskiego. Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.