Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie

Aktualności

Tagi

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek drogowy na S – 8 w Tyblach w powiecie wieruszowskim

  Policjanci z komendy powiatowej w Wieruszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze ekspresowej S 8. W wyniku wypadku śmierć poniósł 37- letni mężczyzna.

 2. Tragiczny wypadek drogowy na S – 8 w Tyblach w powiecie wieruszowskim

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze ekspresowej S 8. Śmierć poniósł 57- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach

 3. Uszkodzone dwa pojazdy i zatrzymany desperat

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności uszkodzenia dwóch pojazdów, do których doszło 14 października 2017 roku na jednym z osiedli mieszkaniowych w Wieruszowie. Podejrzany już usłyszał zarzuty w tej sprawie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Zatrzymany za posiadanie narkotyków

  Wieruszowscy policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Wieruszów podejrzanego o posiadanie narkotyków. Stróże prawa w pomieszczeniach znajdujących się nieopodal jego posesji zabezpieczyli blisko 840 gram suszu marihuany. 24-latek usłyszał już zarzut w w tej sprawie.

 5. Nie żyje trzyletnie dziecko - sprawcy grozi dożywocie

  Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności śmierci trzyletniego chłopca z Wieruszowa. Znajomy matki chłopca już usłyszał prokuratorskie zarzuty. Grozi mu dożywocie.

Galerie zdjęć