Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Międzynarodowy Dzień i Tydzień Mediacji 2016

  "Masz prawo do mediacji"

 2. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  rozmawiano na temat funkcjonowania programu

 3. Kierował oplem skradzionym na terenie Szwecji

  Wieruszowscy policjanci zatrzymali 33-letniego Litwina, który kierował skradzionym w Szwecji samochodem. Odzyskany pojazd zabezpieczono.

 4. Znaleziono zwłoki mężczyzny

  wyjaśniamy okoliczności zdarzenia

 5. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa!

  „Mapa” będzie dostępna od września na stronie wieruszowskiej policji.

 6. Wypadek w Kuźnicy Skakawskiej

  samochód uderzył w karetkę pogotowia ratunkowego oraz ogrodzenie posesji

 7. Podrobione znaki towarowe w Wieruszowie

  zabezpieczono odzież, obuwie, kosmetyki oraz zegarki

 8. BIJEMY REKORD SERCEM

  Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wzorem lat poprzednich w ramach szeroko pojętej współpracy, odpowiedział na apel o pomoc w zbiórce krwi skierowany do nas przez Wojewódzką Stację Krwiodawstwa w Łodzi. Akcja „Bijemy rekord sercem” - dołącz do nas! Zaczynamy 21 października od godzinie 8:30.

 9. Odprawa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z funkcjonariuszami podległych służb. Bez zmian w systemie emerytalnym służb mundurowych

  Minister Mariusz Błaszczak podczas odprawy w obecności Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr. Jarosława Szymczyka zapewnił: służba to nie praca, to powołanie. Dlatego tak ważną kwestią jest zapewnienie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka oraz Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej, iż nie są prowadzone żadne prace nad zmianą w systemie emerytalnym służb mundurowych. Oboje kategorycznie zaprzeczyli takim plotkom. Podczas briefingu w Zielonej Górze minister mówił także o programie modernizacji służb mundurowych – priorytetowym projekcie MSWiA.

 10. Przedszkolaki w Komendzie Policji

Linki

Tagi